سنگ تراورتن دره بخاری

سنگ تراورتن دره بخاری یکی از سنگ های بسیار عالی و بی نظیر برای نمای ساختمان است. دره بخاری یکی از سنگ های برند می باشد که سابقه بسیار خوبی در ساختمان سازی دارد. این سنگ ازسالها قبل در تمامی آب و هوا های کشور در نقاط مختلفی از ایران زمین، به اجرا در آمده و کیفیت و جنس ماندگار خود را حفظ کرده است. از این رو بسیار مورد توجه پیمانکاران و مهندسین کشور قرار دارد. 

سنگ دره بخاری، از جنس سنگ های تراورتن است. این سنگ ها به خاطر تخلخل بالای خود به خوبی با سیمان به نمای ساختمان چسبیده و به اندازه عمر ساختمان در نما به خوبی ماندگار می شوند. سنگ تراورتن تنها سنگ است که تاییده سازمان نظام مهندسی کشور و شهرداری ها را دارد و اجازه اجرای آن در نمای ساختمان و در ارتفاع را دارد. این سنگ در شهرهایی بسیار سرد ماننده اردبیل و یا بسیار گرم وشرجی مانند شهرهای خوزستان در نما به طور زیاد اجرا شده و هیچ مشکلی برای آن بوجود نمی آید. سنگ تراورتن دره بخاری در آب و هوای مرطوب نیز به خوبی ماندگار است. 

عرض استاندارد سنگ های نما در ایران 40 سانتیمتر است، این استاندارد عرف نما در ایران می باشد و ضخامت این سنگ 1/7 سانتیمتر می باشد. طول در سنگ های تراورتن یکی از ویژگی ها می باشد. تقریبا طول کم این سنگ ها آزار دهنده است، ولی سنگ دره بخاری و این محصول ویژگی بسیار خوب و بارز آن طول بلند این سنگ است که در اجرا هم زیبایی کار را دو چندان میکند و هم باعث پیشروی کار در سریع ترین زمان ممکن می شود.

یکی دیگر از ویژگی های این محصول ساب بسیار براق و شفاف آن می باشد. این سنگ به خاطر استقامت خوبی که دارد بسیار براق است و واقعا زیبایی خاصی در نمای ساختمان بوجود می آورد. این محصول بسیار مناسب اجرا در نماهای کلاسیک و مخصوصا نمای رومی می باشد. چون این سنگ را به صورت بی موج تولید کرده ایم و سطح براقی دارد در نمای رومی بسیار عالی و خوب می توانند نمایی شاهکار را بوجود آورد.

یکی از مواردی که در سنگ های تراورتن ویژگی منفی می باشد بازی رنگ آن است. بازی رنگ در تراورتن تقریبا در موارد ارزان قیمت بسیار آزار دهنده است. سنگ دره بخاری وسنگ تراورتن حاجی آباد از سنگ هایی هستند که بسیار یک دست و ماندگار می باشد.

ویژگی های محصول:

  • ساب عالی(سطح براق)
  • طول بلند
  • یک دست و یک نواخت
  • مناسب برای نماهای رومی
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *