کاتر آسفالت بر حدید صنعت:

ما این کاتر آسفالت بر را به سفارش ابزار کاسپین ساختیم.

آسفالت بر مجموعه ای متشکل از یک مخزن آب-موتور-شاسی نگهدارنده و قسمت قطعات دیسک برش و…می باشد.

هرچند که این دستگاه معروف به آسفالت بر می باشد ولی با تعویض دیسک برش توانایی برش بسیاری از مصالح را دارد.

برش بتن،سنگ،موزائیک،سرامیک و… از جمله مصالح مورد نظر می باشد.

آسفالت بر
آسفالت بر

چرا از آسفالت بر استفاده می کنند؟

درتمام پروژهای عمرانی مخصوصا مواردی که بازسازی وتعمیرات باشد،تخریب کردن قسمتی از آن کار می باشد،که در هنگام تخریب صدمات و خسارت هر چه کمتر باشد،هزینه های جانبی آن کار کمتر می شود.به عنوان مثال برای کندن قسمتی از آسفالت یک خیابان برای عملیات نصب لوله آب می بایست ازعنوان چکش بادی وپیکورها استفاده می کردند،که این کار سبب آسیب به قسمت های دیکر نیز می شد وعلاوه بر آن اصلاح دوباره آن مکان همراه با زحمات زیاد وعدم زیبایی اولیه می شد.اما در هنگام استفاده از آسفالت بر علاوه بر کم شدن سر وصدا ، زیبایی و اصلاح دوباره آن مکان بسیار راحت تر ومقرون به صرفه تر می باشد.

موارد مورد استفاده:

این دستگاه در تمامی پروژه های شهر سازی،مخابرات،سازمان های آب و فاضلاب،لوله گذاری های گاز شهری،کشیدن خطوط برق،کندن ایزوگام و آسفالت پشت بام ها،تخریب مکانهای بتن شده ویا موزاییک شده و… کاربرد بسیار دارد.

چگونگی کارکرد دستگاه:

این دستگاه به وسیله یک موتور که با یک فولی وتسمه به دیسک برش متصل است شروع به کار می کند.

اپراتور بعد از روشن کردن موتور ،به وسیله فرمانی که در قسمت بالایی دستگاه است دیسک را به عمق لازم برای برش پایین آورده و دستگاه را به سمت مورد نظر حرکت می دهد.قابل ذکر است دیسک برش می بایست از طریق مخزن آب روی دستگاه حتما خنک شود.

موتور مورد استفاده:

آسفالت بر به وسیله یک موتور بنزینی ویا دیزلی و یا برق مورد استفاده قرار می گیرد،که بسته به مکان استفاده و نظر اپراتور نوع آن مشخص می شود.

آسفالت بر

کیفیت ساخت ما؟

ما در تولید آسفالت بر ابتدا قبل از تولید نقشه کشی صنعتی انجام دادیم وبعد از طراحی اولیه اقدام به اجرای آن نمودیم نمونه سازی و تست آزمون وخطا انجام گرفت وسپس شروع به تولید انبوه آن کردیم.

این دستگاه پس از طراحی سه بعدی، کلیه قطعات توسط دستگاه برش cnc لیزر برش خورده وسپس مونتاژ می شود.قابل ذکر است قطعاتی گه به وسیله برش cnc برش می خورد بسیار با کیفیت و در تولید نهایی ماشین آلات صنعتی تاثیر گذار می باشد.