دستگاه سنگبری حدید صنعت

دستگاه سنگبری حدید صنعت دستگاهی قابل حمل برای کار در محل ساخت پروژهای ساختمانی می باشد ، این دستگاه برش سنگ با کاربری بسیار ساده ،توانایی انواع برش مصالح ساختمانی را دارد، بطوریکه با تعویض دیسک برش می تواند انواع سنگ،سرامیک ،کاشی،آجر،آجرنسوز،انواع پروفیل آهن ویا چوب و… را برش زند.

دستگاه برش سنگ قابل حمل با توجه به وزن مناسبی که دارد ، باتوجه به دستگیره های کناری قابلیت جابه جایی در هر نقطه از ساختمان را دارد،بطورمثال می توان بایک بالابر دستگاه را به تمامی طبقات ساختمان حمل کرد وسپس در همان مکان برش کاری توسط اپراتور انجام گردد.

این دستگاه به طور استاندارد دارای مخزن آب می باشد که همین امر سبب گردیده که در محل کار آب بسیار کمی در اطراف دستگاه ریخته شود،که همین امر مهمی برای استفاده در تمام طبقات و محل انجام کار می باشد.

یکی از مزایای استفاده از دستگاه برش سنگ پرتابل کم شدن بسیار قابل ملاحظه ی گردوخاک می باشد. استفاده از سنگ فرز دستی در هنگام برش کاری سبب ایجاد گرد وخاک و سر وصدای زیادی می شد،که در این مدل فرز سنگبری آب بر به علت استفاده از آب در هنگام برشکاری این گرد وخاک خیلی کم گردیده است.

دستگاه لینرگاید مدل کارا
دستگاه 2متری لینرگاید مدل کارا طرح جدید

دستگاه برش سنگ حدید صنعت

از دیگر مواردی که علت استفاده دستگاه برش سنگ قابل حمل حدید صنعت می گردد،سرعت و دقت بالای برشکاری می باشد.

این دستگاه دارای قرار ثابت و متحرک می باشد، که اپراتور با تنظیم اندازه برش توسط قرار متحرک می تواند بسیار ساده و سریع و دقیق عمل برش کاری را انجام دهد. البته دستگاه در مدل های مختلف می باشد ، که به همان نسبت دقت برش کاری متفاوت می باشد، بطور مثال دقت برش در دستگاههای ریلی( لینر گاید) معمولا تقریبا 0/2میلیمتر می باشد ولی در دستگا ههای مدل میل کرم این اندازه بیشتر می باشد، و همچنین سرعت برش کاری به فاکتورهای دیگری مانند قدرت موتور و کیفیت دیسک برش وسختی وضخامت مصالح ساختمانی وابسته می باشد.

یکی از مهمترین قابلیت های دستگاه سنگبری حدید صنعت فارسی بر کردن یا همان پخ زدن لب سنگ ویا دیگر مصالح ساختمانی می باشد،که بسیار برای اپراتورهای سنگ کار قابل استفاده می باشد،بطوریکه یک لبه تیز و صاف برای نصب مصالح ساختمانی ایجاد شده و باعث زیبایی وتمیزی یک کار می گردد.

 اجرت برش کاری و ضایعات مصالح ساختمانی:

2 تا از مهمترین فاکتور های استفاده از دستگاه سنگبری ساختمانی ، که توجیه اقتصادی زیادی دارد،اجرت برش و ضایعات مصالح می باشد.

بطور معمول بعد از انتقال سنگ ویا دیگر مصالح ساختمانی در محل ساخت پروژهای در حال ساخت باید برای برش آنها هزینه و وقت زیادی صرف گردد، که با وجود این دستگاه در محل این کار به راحتی در همان محل پروژه انجام می گردد.

وهمچنین در هنگام استفاده از سنگ فرز دستی به خاطر نوع ابزار مورد نظر ضایعات زیادی ایجاد می گردد، که این ضایعات در دستگاه فرز سنگبری آب برش بطور قابل ملاحظه ای کم می گردد.

کم شدن سر وصدا
0%
کم شدن گرد وخاک
0%
سرعت،دقت وزیبایی کار
0%
کم شدن ضایعات
0%
ازبین رفتن اجرت برشکاری
0%

انواع دستگاه سنگبری قابل حمل:

دستگاههای سنگبری حدید صنعت در سه مدل مختلف در ایران تولید می گردد:

  1. دستگاه برش سنگ ریلی(لینرگاید):در این مدل، دستگاه از یک شاسی ریل قوی که معمولا از قوطی پروفیل با ضخامت بالا هست و 2عدد ریل لینرگاید دستگاه cncاستفاده شده است ،که دیسک برش بر روی ریلها حرکت نموده وعمل برش را انجام می دهد.این مدل به علت استفاده از یک شاسی قوی و ریل های دقت بالا دارای دقت برش خوبی می باشد.
  2. دستگاه سنگبری میل گرد کرم سخت:در این سبک دستگاه از 2عدد میل گرد کرم سختکاری شده که از دوسر بوسیله قرارها مهار شده و میل ها آزاد می باشد استفاده شده است،که دیسک برش بر روی میلگرد ها حرکت کرده وعمل برش را انجام می دهد.در این مدل به علت ارتعاش میل ها در طول برش های بیشتر از1.20متردقت برش با کمی خطا مواجه می گردد.
  3. دستگاه فرز سنگبری طرح سنتی:در این مدل دستگاه که بیشر در کارگاه های سنگبری استفاده می شود، میز کار حرکت می کند و دیسک برش ثابت است .میز بر روی 2عدد ریل قطاری یا میگرد آهنی حرکت می کند وعمل برش انجام می شود.دستگاه به علت شاسی قوی و سنگین برای کارهای سخت وبیشتر غیر قابل حرکت استفاده می شود.دقت برشکاری نسبتا خوب است.
دستگاه بادقت برش بالا
دستگاه برش سنگ

ویژگی های دستگاه سنگبری حدید صنعت:

  • ما در تولید دستگاه سنگبری از بهترین طراحی های سه بعدی استفاده کردیم وتمامی محصولات خود را قبل ساخت طراحی صنعتی کرده و بعداز ساخت نونه اولیه و برطرف کردن ایرادات احتمالی اقدام به ساخت انبوه محصول کرده ایم.
  • در طراحی محصولات سعی شده از بروز ترین طراحی ها استفاده کنیم.
  • تمام مراحل تولید دارای نظارت برکیفیت می باشد.
  • دارای تیم پشتیبانی و تعمیر حرفه ای در محل می باشیم.
  • دارای قیمت رقابتی در بازار هستیم.
  • 6ماه گارانتی دستگاه سنگبری( قطعات و تضمین دقت برش)
  • ارسال به تمام کشور
100%

تضمین کیفیت واستحکام ودقت برش

دستگاه سنگبری حدید صنعت

 مدل کارا

دستگاه سنگبری حدید صنعت ریلی(لینرگاید) بادقت برش بالا و وزن مناسب جهت حمل ونقل و طول برش مفید 1.5تا 2 متر

 مدل کارا پلاس

دستگاه سنگبری حدید صنعت ریلی(لینرگاید) بادقت برش بالا و وزن مناسب جهت حمل ونقل و طول برش مفید 2 متر،دارای گیربکس دستی و کالسکه 4میل و پایه های قابل تنظیم

دستگاه سنگبری

 مدل کارا پلاس با وان گالوانیزه

دستگاه برش سنگ ریلی(لینرگاید) بادقت برش بالا و وزن مناسب جهت حمل ونقل و طول برش مفید 2 متر،دارای گیربکس دستی و کالسکه 4میل و پایه های قابل تنظیم وان قابل تعویض گالوانیزه

دستگاه سنگبری

 مدل کاراطرح جدید

دستگاه برش سنگ ریلی(لینرگاید) بادقت برش بالا وبسیار مستحکم و عرض میز بیشتر وکارایی بالا و طول برش مفید 1.5تا2.6متر

دستگاه سنگبری حدید صنعت

 مدل زینو(طرح سنتی)

دستگاه سنگبری سبک باقابلیت حرکت میز ونداشتن محدودیت در طول برش (طول مفید برش 1.2متر)

دستگاه برش سنگ

1.10متری مدل آرتین طرح جدید

دستگاه سرامیک بر سبک و کم جا و کارایی بالا وطول برش مفید1.10متر(بیشتر مخصوص برش سرامیک وکاشی)

دستگاه برش سنگ حدید صنعت

1.5متری دستگاه سنگبری مدل آرتین

دستگاه سنگبری سبک ،باقابلیت فارسی بر کردن و طول مفید برش1.5متر

دستگاه سنگبری حدید صنعت

2متری دستگاه سنگبری مدل آریا

دستگاه دستگاه سنگبری و سرامیک و کاشی با وزن مناسب و دقت برش بالا وقابلیت اسکوپ زدن با طول مفید برش 2متر

دستگاه سنگبری حدید صنعت

3متری دستگاه سنگبری مدل سهند

دستگاه برش سنگ کارگاهی حدید صنعت بسیار مستحکم و دقت برش بالا باقابلیت فارسی بر باطول مفید برش 3متر